همه چیز از همه جا
به نام زیباترین زیبای عالم

این فیلم به کارگردانی «شهرام خادم» از مضمونی طنز برخوردار است و داستان دو برادر به نام‌ها‌ی «شهرام و بهرام» را روایت می‌کند که یکی پشت کنکور مانده و دیگری در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل است، پدر آن‌ها‌...

شهرام و بهرام

 ساخت و تولید فیلم‌ها‌ی تلویزیونی گسترش پیدا کرده است و سالانه بیش از صد فیلم تلویزیونی در کشور ساخته می‌شود. در این شماره به معرفی فیلم‌ها‌ی جدید تلویزیونی پرداختیم، که در پی می‌آید:

مارپیچ

پس از کشته شدن کارخانه داری ثروتمند به نام «جلال خازنی» توسط گروهی مشکوک، «سرگرد عزیزی» مأمور پیگیری پرونده می‌شود. در نخستین مراحل تحقیق، گمانه زنی‌ها‌ حاکی از دخالت اعضای خانواده خازنی در قتل اوست. در فیلم «مارپیچ» بازیگرانی هم چون علی دهکردی، مریم کاویانی، آزیتا ترکاشوند، محمد حمزه ای، داود شیرعلی، فرشاد اسدا...پور، سعید تهرانی و سعید داخ بازی می‌کنند. «حسین تبریزی» کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و تهیه کننده آن «سید علیرضا خاتمی» است. فیلم نامه این فیلم هم به قلم «اسماعیل اعتمادیان» به رشته تحریر درآمده است.


لحظه طلایی
این فیلم شامل دو اپیزود «لحظه طلایی» و «تصویری دیگر» است. در فیلم «لحظه طلایی»، مجید مشیری، محمد مختاری، علی جاویدفر، مهدی عطاران، مرتضی اکبری، امیر علوی و آرش معصومی ‌بازی می‌کنند. کارگردانی و نگارش فیلم نامه این فیلم اپیزودیک را «سپهر محمدی» بر عهده دارد و هر دو اپیزود با موضوع کودک و نوجوان با داستان‌ها‌ی مجزا ساخته می‌شود. «لحظه طلایی» داستان پسر بچه ای 9 ساله است که از بیماری قلبی رنج می‌برد؛ پدر او کارگر ساختمانی است و کودکش را برای مداوا به تهران می‌آورد. در جریان مداوا، کارگر با پیمانکار ساختمان درگیر و راهی زندان می‌شود و کودک 9 ساله در تهران تنها می‌ماند و درگیر ماجراهایی می‌شود. «تصویری دیگر» هم داستان خانواده فقیری در جنوب شهر را روایت می‌کند که کودک دختر آن‌ها‌ برای بازی در یک فیلم سینمایی انتخاب می‌شود و ماجراها و حوادث پیچیده ای برای این خانواده اتفاق می‌افتد. «محمد رضا محمدی» تهیه کننده این فیلم است.


همدل شدگان
فیلم تلویزیونی «همدل شدگان» مضمونی اجتماعی دارد و داستان گستاخی‌ها‌ی دختری به نام سما را در پی رسیدن به اهداف شخصی و سودجویانه با رامین، مدیر عامل شرکتی که در آن مشغول به کار است روایت می‌کند، این در حالی است که رفتار نامناسب سما منجر به گرفتاری‌ها‌یی برای عطیه، صمیمی‌ترین دوستش و اطرافیان می‌شود تا این که ثنا خواهر بزرگ او از این موضوع اطلاع پیدا می‌کند. امید زندگانی، نازآفرین کاظمی، آزاد مهدی زاده، هما خاکپاش، بهزاد رحیم خانی، مجید شهریاری و مهسا محمد کاظم بازیگران این فیلم به کارگردانی «علیرضا اتفاقیان» هستند. تهیه کننده «همدل شدگان»، «محمد رضا عمادین» است و نگارش فیلم نامه آن را دکتر «آزاده کرمانی» بر عهده دارد.


جاری در زمان
ناصر گیتی جاه، هما خاکپاش، زویا امامی، لیلا بوشهری، الهه نجف آبادی، آذر رحیم زاده، ساناز دادخواه، فاطمه قاسمی، پروانه نعمتی، مرضیه حسینی، پرویز صادقی، رستم کریم زاده، میترا قجاوند، زهره کمالی، ابوالفضل صادقی و مبینا جبارنیا بازیگران فیلم «جاری در زمان» هستند. «زهرا موسوی» نویسنده و کارگردان این فیلم است. «جاری در زمان» با مضمونی اجتماعی، داستان حوریه دانش آموزی باهوش را روایت می‌کند که پدرش، مرحوم وفایی قبل از فوتش نذر داشته است که هر ماه در مرقد مطهر امام(ره) چند بسته ای خرما خیرات کند.


چشم رنگی
سامان ارسطو، علیرضا کوچک دزفولی، شهین چلپی، فروغ جوکار، فریده سخایی، امید یولی، نوید سالاری و اردلان اعیان بازیگران فیلم «چشم رنگی» هستند. داستان این فیلم با مضمونی اجتماعی و در فضایی سوررئال درباره به دنیا آمدن پسری است که همه او را نحس می‌دانند و به خاطر رفتار بد اطرافیان با پسر بچه، او در پی انتقام گرفتن از آنان است. «کوچک دزفولی»، تهیه این فیلم را بر عهده دارد و نویسنده آن «غلامرضا چیت سازان» است. کارگردانی فیلم «چشم رنگی» بر عهده «علیرضا کوچک دزفولی» است.


دژ سوق
جمشید جهانزاده، احمد علامه دهر، روناک یونسی، فرهاد جم، حدیث میرامینی و محمد برسوزیان بازیگران فیلم «دژ سوق» هستند. داستان فیلم، مردم روستای سوق را روایت می‌کند که در حمایت از دیدگاه‌ها‌ی مراجع دینی به خصوص امام خمینی(ره) مبنی بر ملی شدن صنعت نفت و هم چنین در اعتراض به یغما بردن منابع نفت و گاز کشور دست به تظاهرات می‌زنند. رهبری این گروه را فردی روحانی به نام آقای «مرتضی سوقی» بر عهده دارد و با حمله به ایستگاه بزرگ گازی در منطقه لنده، رعب و وحشت در دل رژیم پهلوی ایجاد می‌کنند. فیلم نامه این فیلم برگرفته از رویدادهای سیاسی سال‌ها‌ی 56 و 57 است.


روستای مرزی
در فیلم تلویزیونی «روستای مرزی»، محمد رضا داودنژاد، یکتا ناصر، مهدی سلوکی، صدیقه کیانفر و ‌ها‌دی انباردار و جمعی از هنرمندان بومی‌کرمانشاه نقش آفرینی می‌کنند. این فیلم، داستان دختر جوانی به نام سما را روایت می‌کند که در روستایی نزدیک مرز شغل معلمی‌دارد. سما برای کمک به پیرزنی که گاوی آبستن دارد، درصدد بر می‌آید راهی شهر شود و یک دام پزشک جوان را به روستا خودشان بیاورد. «منوچهر ‌ها‌دی» کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و تهیه آن بر عهده «اسد... نصیری» است. «صادق پوراسد» نگارش فیلم نامه روستای مرزی را بر عهده داشت.


سیسیلی‌ها‌
فیلم «سیسیلی‌ها‌» روایت گر زندگی سیاوش بچه جنوب شهر است که عاشق ایتالیا است و به سیاسیسیلی معروف است. او کلاهبردار خرده پایی است که دوستش سهراب، پیشنهاد یک کار بزرگ را به او می‌دهد. پیشنهاد سهراب سیا را وسوسه می‌کند، او وارد خانواده مهناز می‌شود و اتفاقاتی برایش پیش می‌آید. در این فیلم به کارگردانی «روح ا... حسینی»، بازیگرانی نظیر سحر قریشی، حمید لولایی، حسن شکوهی، مریم سعادت، کیانوش گرامی، فرهاد بشارتی، هوشنگ حریرچیان و پریسا رضایی نقش آفرینی می‌کنند.


هفت سیب سرخ
فیلم «هفت سیب سرخ» از مضمونی اجتماعی برخوردار است و داستان هفت دختر خدمتکار را روایت می‌کند که در یک تالار پذیرایی مشغول به کار هستند این در حالی است که صاحب تالار برای جشن عروسی دخترش تصمیم می‌گیرد تالار شمال کشور را برای برگزاری این مراسم انتخاب کند. این هفت دختر نیز برای برگزاری مراسم به شمال سفر می‌کنند که در طول راه اتفاق‌ها‌ی مختلفی برای آن‌ها‌ رخ می‌دهد. رضا بنفشه خواه، عزت ا... رمضانی فر، ساناز سماواتی، اسدا... یکتا، بهار داورزنی، رومینا آقاجانی، سمیه اینانلو، سمیه عباسی، فرناز زوفا، زهرا محمدزاده و مهتاب نورزاده بازیگران این فیلم به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی «عباس مشهدی» هستند.


هملت به جبهه می‌رود
نصرا... رادش، الیکا عبدالرزاقی، سیروس میمنت، کامران خالقی، حسن اسدی، حسن خوانساری، شهاب عباسی، احمد ایراندوست، غلامرضا اصانلو، فرج ا... گل سفیدی، محمد رضا ایرانمنش، سعید جلیلی و رضا تفکری بازیگران فیلم «هملت به جبهه می‌رود» هستند. این فیلم به کارگردانی «مسعود تکاور»، داستان دو بازیگر تئاتر جوان را روایت می‌کند که در روزهای دفاع مقدس قصد دارند نمایش هملت را روی صحنه ببرند. دکتر «سعید منتظر المهدی» تهیه کننده این فیلم و فیلم نامه آن هم به قلم «سیروس میمنت» به رشته تحریر درآمده است.


شهرام و بهرام
در فیلم «شهرام و بهرام»، مهدی سلوکی، محسن افشانی، افسانه ناصری، بیوک میرزایی، بهزاد رحیم خانی، شاپور ملکی، فریبا طالبی، فرخنده فرمانی زاده، رسول توکلی و حمید خندان بازی می‌کنند. این فیلم به کارگردانی «شهرام خادم» از مضمونی طنز برخوردار است و داستان دو برادر به نام‌ها‌ی «شهرام و بهرام» را روایت می‌کند که یکی پشت کنکور مانده و دیگری در مقطع دبیرستان مشغول به تحصیل است، پدر آن‌ها‌ دچار سکته قلبی می‌شود و قدرت تکلم را از دست می‌دهد و پاهایش فلج می‌شود و پسرها برای کمک به پدر به دنبال کسب درآمد هستند. «سینا سعید وزیری» نویسنده فیلم نامه این فیلم است و «محمد طبیبی» تهیه کننده فیلم «شهرام و بهرام» را بر عهده دارد.


ملاقات در هتل فانوس
در فیلم «ملاقات در هتل فانوس»، بازیگرانی نظیر مجید مشیری، لیلا بوشهری، فریبا آهنگ، مجید عبدی، معصومه سعادتی، افخم پیمانی، سیامک اشعریون، مهرداد فلاحتگر، مریم آقایی، بیتا آزادی، فرشاد حقایقی، نصرت ا... قاضی مقدم و محمد مهدی حقگو نقش آفرینی می‌کنند. این فیلم به نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی «نصرت ا... قاضی مقدم» از مضمونی ملودرام و اجتماعی برخوردار است و داستان چهار بازیگر تئاتر را روایت می‌کند که به جزیره کیش سفر می‌کنند، صاحب هتل از یکی از دختران خواستگاری می‌کند و آلاله که قصد ازدواج با صاحب هتل را دارد دچار مشکلاتی می‌شود.


کات کلانتری
فیلم «کات کلانتری» به کارگردانی و تهیه کنندگی «علی میری رامشه» از مضمونی طنز برخوردار است و داستان جوانی به نام جواد را روایت می‌کند که مجوز فیلم برداری مجالس عروسی را ندارد و در هر عروسی با مشکلات مختلفی رو به رو می‌شود، اما پلیس به دلیل نداشتن مجوز او را دستگیر می‌کند. در این فیلم، یوسف تیموری، نفیسه روشن، شراره رخام، مهدی صبایی، امیر نوری، علی کاظمی، مرتضی کاظمی، عباس جمشیدی فر، امیر غفارمنش، حلیمه سعیدی، خشایار راد، هما خاکپاش، هیلدا خسروی، احمد ایراندوست و علیرضا صادق زاده نقش آفرینی می‌کنند. «منوچهر عظیمی» فیلم نامه «کات کلانتری» را به رشته تحریر درآورده است.


جوجه تیغی‌ها‌
در فیلم تلویزیونی «جوجه تیغی‌ها‌»، بازیگرانی هم چون سعید آقاخانی، نسرین مقانلو، هومن برق نورد، افشین سنگ چاپ، منوچهر علی پور، محمد حمزه ای، پروین میکده و حدیث چهره پرداز به ایفای نقش می‌پردازند. این فیلم با مضمونی اجتماعی داستان زوجی را روایت می‌کند که در آستانه جدایی هستند و شبی که به اتفاق قرار است در یک مراسم عروسی شرکت کنند ماجراهایی برای آن‌ها‌ رخ می‌دهد که می‌تواند شروعی دیگر باشد. «حسین تبریزی» کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد و فیلم نامه آن توسط «عباس شیرمحمدی» به رشته تحریر درآمده است.


شما پلیسید؟
عمار تفتی، نفیسه روشن، رامین راستاد، هوشنگ حریرچیان، اسماعیل خلج، فاطمه طاهری و هنرمندان کودک پوریا ایمانی، آرش سلیمی، دانیال مقدم و محمد سبزی بازیگران فیلم «شما پلیسید؟» به کارگردانی و نویسندگی «عاطفه خادم الرضا» هستند. این فیلم، داستان ارتباط انسانی و عاطفی یک پلیس راهور در مواجهه با نوجوانی را روایت می‌کند و «مجید کریمی» تهیه کننده آن است.


عوارض جانبی
در فیلم «عوارض جانبی» به نویسندگی و کارگردانی «رامین گل سرخی»، شهرام قائدی، بهنوش بختیاری، علیرضا خمسه، نعیمه نظام دوست، شهین تسلیمی، حامد پارسا، مجید شهریاری، محمد معتمدی، اسدا... یکتا، فرهاد عالی داعی، حامد جوادی، مهدی مهری و خشایار راد به ایفای نقش می‌پردازند. «حسین بلنده» تهیه این فیلم را بر عهده دارد. «عوارض جانبی» از مضمونی طنز برخوردار است و در خلاصه داستان آن آمده است: حسن کچل این قصه، عاشق شده و عزمش را جزم کرده به هر قیمتی که شده است از تنبلی و بیکاری خلاص شود تا دل دختر آرزوهایش را به دست آورد، اما راه سختی پیش روی او قرار دارد.

نوع مطلب : سینما ،تاتر و تلویزیون، 
برچسب ها : مارپیچ، علی دهکردی، مریم کاویانی، آزیتا ترکاشوند، محمد حمزه ای، داود شیرعلی، فرشاد اسدا...پور، سعید تهرانی، سعید داخ، سید علیرضا خاتمی، لحظه طلایی، مجید مشیری، محمد مختاری، علی جاویدفر، مهدی عطاران، مرتضی اکبری، امیر علوی، آرش معصومی، همدل شدگان، امید زندگانی، نازآفرین کاظمی، آزاد مهدی زاده، هما خاکپاش، بهزاد رحیم خانی، مجید شهریاری، مهسا محمد کاظم، محمد رضا عمادین، آزاده کرمانی، جاری در زمان، ناصر گیتی جاه، زویا امامی، لیلا بوشهری، الهه نجف آبادی، آذر رحیم زاده، ساناز دادخواه، فاطمه قاسمی، پروانه نعمتی، مرضیه حسینی، پرویز صادقی، رستم کریم زاده، میترا قجاوند، زهره کمالی، ابوالفضل صادقی، مبینا جبارنیا، چشم رنگی، سامان ارسطو، علیرضا کوچک دزفولی، شهین چلپی، فروغ جوکار، فریده سخایی، امید یولی، نوید سالاری، اردلان اعیان، دژ سوق، محمد رضا داودنژاد، یکتا ناصر، مهدی سلوکی، صدیقه کیانفر و، ‌ها‌دی انباردار، روستای مرزی، سیسیلی‌ها‌، سحر قریشی، حمید لولایی، حسن شکوهی، مریم سعادت، کیانوش گرامی، فرهاد بشارتی، هوشنگ حریرچیان پریسا رضایی، هفت سیب سرخ، رضا بنفشه خواه، عزت ا... رمضانی فر، ساناز سماواتی، اسدا... یکتا، بهار داورزنی، رومینا آقاجانی، سمیه اینانلو، سمیه عباسی، فرناز زوفا، زهرا محمدزاده، مهتاب نورزاده، هملت به جبهه می‌رود، نصرا... رادش، الیکا عبدالرزاقی، سیروس میمنت، کامران خالقی، حسن اسدی، حسن خوانساری، شهاب عباسی، احمد ایراندوست، غلامرضا اصانلو، فرج ا... گل سفیدی، محمد رضا ایرانمنش، سعید جلیلی، رضا تفکری، شهرام و بهرام، محسن افشانی، افسانه ناصری، بیوک میرزایی، شاپور ملکی، فریبا طالبی، فرخنده فرمانی زاده، رسول توکلی، حمید خندان بازی، ملاقات در هتل فانوس، فریبا آهنگ، مجید عبدی، معصومه سعادتی، افخم پیمانی، سیامک اشعریون، مهرداد فلاحتگر، مریم آقایی، بیتا آزادی، فرشاد حقایقی، نصرت ا... قاضی مقدم، محمد مهدی حقگو، کات کلانتری، یوسف تیموری، نفیسه روشن، شراره رخام، مهدی صبایی، امیر نوری، علی کاظمی، مرتضی کاظمی، عباس جمشیدی فر، امیر غفارمنش، حلیمه سعیدی، خشایار راد، هیلدا خسروی، علیرضا صادق زاده، جوجه تیغی‌ها‌، سعید آقاخانی، نسرین مقانلو، هومن برق نورد، افشین سنگ چاپ، منوچهر علی پور، پروین میکده، حدیث چهره پرداز، شما پلیسید؟، عمار تفتی، رامین راستاد، هوشنگ حریرچیان، اسماعیل خلج، فاطمه طاهری، عوارض جانبی، شهرام قائدی، بهنوش بختیاری، علیرضا خمسه، نعیمه نظام دوست، شهین تسلیمی، حامد پارسا، محمد معتمدی، فرهاد عالی داعی، حامد جوادی، مهدی مهری،
لینک های مرتبط :

چهارشنبه 12 آبان 1389 :: نویسنده : زیباپرست


درباره وبلاگمدیر وبلاگ : زیباپرست
نویسندگان
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
امکانات جانبی
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic